Harmonogram przesłuchań konkursowych XX edycji Festiwalu „Z pieśnią patriotyczną i żołnierską przez wieki"
Planowane godziny przesłuchań konkursowych Festiwalu „Z pieśnią patriotyczną i żołnierską przez wieki”, Nowy Wiśnicz dnia 3 listopada 2022 r., Sali Widowiskowej MOK, Rynek 38.
W razie pytań informację udzielamy pod nr telefonu: 14 612 87 04
Wykonawcy proszeni sią o przybycie co najmniej na pół godziny przed wyznaczonym czasem występu w celu załatwienia spraw organizacyjnych i przygotowania się do konkursu.
L.p. |
Imię i nazwisko |
Kategoria wiekowa |
Godzina |
|
Stanisław Rogóż |
Pow.18 |
9.10 |
|
Piotr Błasiński |
14-17 |
9.15 |
|
Patrycja Przygoda |
11-13 |
9.20 |
|
Gabriela Ryż |
11-13 |
9.25 |
|
Laura Lis |
11-13 |
9.30 |
|
Emilia Pietrzak |
14-17 |
9.35 |
|
Tercet SMV |
zespół |
9.40 |
|
Nikola Papież |
11-13 |
9.50 |
|
Amelia, Anita Chudy |
11-13 |
9.55 |
|
Sara Ryłko |
14-17 |
10.00 |
|
Vanessa Ryłko |
14-17 |
10.05 |
|
Marta Kołodziejczyk |
14-17 |
10.15 |
|
Duet „Sisters” Klara i Matylda Smoła |
zespół |
10.20 |
|
Aleksandra Łapka |
11-13 |
10.25 |
|
Sandra Kiełtyka |
11-13 |
10.30 |
|
Traczyk Monika |
Pow.18 |
10.35 |
|
Mała Sekcja Wokalna |
zespół |
10.40 |
|
Nikodem Zoń |
11-13 |
10.50 |
|
Izabela Osiniak |
11-13 |
10.55 |
|
Julia Rąpała |
14-17 |
11.00 |
|
Arkadiusz Łabędź |
14-17 |
11.05 |
|
Oliwia Onik |
11-13 |
11.10 |
|
Zespół PANDA |
zespół |
11.15 |
|
Jakub Hyrc |
11-13 |
11.25 |
|
Milena Rucińska |
11-13 |
11.30 |
|
Małgorzata Kudłaczak |
Pow.18 |
11.35 |
|
Aleksandra Gwóźdź |
14-17 |
11.40 |
|
Karolina Jasińska |
11-13 |
11.45 |
|
Wiktoria Helak |
11-13 |
11.50 |
|
Angelika Bereta |
11-13 |
11.55 |
|
Emilia Frączek |
11-13 |
12.00 |
|
Magdalena Babraj |
11-13 |
12.05 |
|
Chór Królewskie Słowiki |
Zespół |
12.10 |
|
Zuzanna Łącka |
14-17 |
12.25 |
|
Julia Sławęta |
14-17 |
12.30 |
|
Duet Zuzanna Dziedzic i Kamil Dudziak |
duet |
12.35 |
|
The Rock Teens |
zespół |
12.40 |
Przerwa 12.45-13.30 |
|||
|
Karolina Sekuła |
Pow.18 |
13.30 |
|
Wanessa Pierzchała |
11-13 |
13.35 |
|
Emilia Ryś |
14-17 |
13.40 |
|
Nikola Baran |
14-17 |
13.45 |
|
Magdalena Śmierciak |
Pow.18 |
13.50 |
|
Alicja Styrna |
11-13 |
13.55 |
|
Kornelia Woda |
14-17 |
14.00 |
|
Anna Waśniowska |
14-17 |
14.05 |
|
Marcel Kózka |
11-13 |
14.10 |
|
Dźwięczni |
zespół |
14.15 |
|
Zuzanna Nizioł |
11-13 |
14.20 |
|
Dobrawa Tomasik |
14-17 |
14.25 |
|
Wiktoria Ziobrowska |
14-17 |
14.30 |
|
Zespół DOPAMINA |
Zespół |
14.35 |
|
Emilia Łach |
14-17 |
14.45 |
|
Anastazja Maćkowska |
14-17 |
14.50 |
|
Laura Trzaska |
11-13 |
14.55 |
|
Julia Wincenciak |
14-17 |
15.00 |
|
Zespół Kameralny Gminy Siepraw |
Zespół |
15.05 |
|
Julia Zgłobicka |
11-13 |
15.20 |
|
Zofia Cygan |
11-13 |
15.25 |
|
Beata i Aleksandra Jarosz (duet „Jaroszki”) |
Duet |
15.30 |
|
Maja Fortuna |
11-13 |
15.35 |
|
AleksasndraOsyszko |
11-13 |
15.40 |
|
Maksymilian Hałatek |
11-13 |
15.45 |
|
Lena Dubiel |
11-13 |
15.50 |
|
Paweł Madzia |
14-17 |
15.55 |
|
Zespół wokalno- instrumentalny ze SP w Gromniku |
zespół |
16.00 |
|
Julia Stawarz |
Powyżej 18 |
16.10 |
|
Oliwia Rozwadowska |
11-13 |
16.15 |
|
Aleksandra Pluszewska |
11-13 |
16.20 |
|
Kalina Opiła |
11-13 |
16.25 |
|
Katarzyna Płachta |
14-17 |
16.30 |
|
Milena Kozioł i Ewa Sarna |
duet |
16.35 |
|
Marcelina Sarna |
14-17 |
16.45 |
|
Karolina Słowik |
Powyżej 18 |
16.50 |
|
Klaudia Jodłowska |
14-17 |
16.55 |
|
Angelika Pudło |
Powyżej 18 |
17.00 |
|
Aleksandra Bukowiec |
11-13 |
17.05 |
|
Chór „ZŁOTA JESIEŃ” |
zespół |
17.10 |