Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Otwarcie wystawy wielkanocnej w OER

Utworzono dnia 04.04.2023

3 kwietnia 2023 r. w Ośrodku Edukacji Regionalnej w Starym Wiśniczu otwarta została Wystawa Wielkanocna podczas, której ogłoszono wyniki Konkursu Wielkanocnego. Oceniono prace indywidualne zgromadzone na dwunastu stoiskach przygotowanych przez szkoły, przedszkola i instytucje. Komisja pracująca w składzie Halina Dudzic, Agata Załupska, Bernadetta Błoniarz w kategorii stoisk przyznały:

I miejsce

- Szkoła Podstawowa Nowy Wiśnicz

- Szkoła Podstawowa Stary Wiśnicz

II miejsca nie przyznano

III miejsce

- Przedszkole Nowy Wiśnicz

- Szkoła Podstawowa Muchówka

- Oddział Przedszkolny  Klasa „O” z Połomia Dużego

- Szkoła Podstawowa Chronów

Wyróżniono:

- Przedszkole Stary Wiśnicz

Dyplomy za udział otrzymali:

- Świetlica Wiejska w Kopalinach

- Świetlica Wiejska Kobyle

- Szkoła Podstawowa w Królówce

- Szkoła Podstawowa w Kobylu

- Środowiskowy Dom Samopomocy w Muchówce.

Za prace indywidualne nagrodzono rodzinę Chmielowskich – Ksawerego i Lenę, Nikolę Tworzydło, Szymona Starego, i Nazara Negara ze Szkoły Podstawowej w Muchówce, Izabelę Daniec, Wiktorię Stokłosa, Joannę Multan, Dawida i Hanię Marszałek, Szymona Wójcika, Natalię Mulka, Artura Batko, Gabrielę Gruca, Karolinę Trojan, Zofię Gwoździńską ze Szkoły Podstawowej w Nowym Wiśniczu.

Nagrody otrzymali również Marta Sułek, Anna Machał, Radosław Błoniarz, Natalia Bereta, Dawid Rosa, Iga Pietras, Natan Pietras i Krystian Nalepka ze Szkoły Podstawowej w Nowym Wiśniczu, Bartłomiej Rajca i Miłosz Paduch ze Szkoły Podstawowej w Królówce, Lena Sułek i Mikołaj Gurgul z Przedszkola w Starym Wiśniczu, Grupa „Słoneczka” z Przedszkola w Nowym Wiśniczu i „Tygrysków” z Przedszkola - oddział w Olchawie.

Laureaci odebrali nagrody z rąk v-ce przewodniczącego Rady Miejskiej w Nowym Wiśniczu Mirosława Chodura i radnego Szczepana Sułka, którzy również wraz z księdzem dziekanem Ryszardem Kołodziejem i dyrektorem Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Wiśniczu Leszkiem Marszałkiem przekazali wszystkim życzenia na czas zbilżających się Świąt Wielkiej Nocy.

Wszystkie prace oglądać można na wystawie w OER w dniach 4, 5, 11 i 12 kwietnia w godz. 9.00 – 13.00.

Galeria zdjęć z otwarcia wystawy

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Kartka z kalendarza:

 

Dołącz do nas na FB

Zapraszamy do udziału

 

Rodzinny Rajd Rowerowy - Trasy