Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Warsztaty wielkanocne w OER

Utworzono dnia 24.01.2024

Szanowni Państwo

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Wiśniczu organizuje warsztaty pn. Czas odradzającego się życia. Warsztaty odbędą się w dwóch terminach do wyboru, tj. 26 i 27 luty 2024 r. od godz. 14.00 w Ośrodku Edukacji Regionalnej w Starym Wiśniczu.

Do udziału zapraszamy nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych, terapeutów zajęciowych oraz instruktorów placówek kultury. O wybranym przez Państwa terminie należy poinformować organizatorów na karcie zgłoszenia.

Program:

  • Wprowadzenie do tematu Czas odradzającego się życia – omówione zostaną wybrane obrzędy, zwyczaje, zachowania, wierzenia i tradycje okresu wiosennego.

W części warsztatowej wykonamy:

  • pisankę dekorowaną tuszami,
  • koszyczki wielkanocne,
  • pieczywo obrzędowe,
  • kwiaty bibułkowe i piankowe,
  • kompozycje wielkanocne z wykorzystaniem najważniejszych symboli,
  • papieroplastykę – różne przykłady prac świątecznych.

 

Warsztaty zostaną zakończone wręczeniem certyfikatów. Zgłoszenia przyjmujemy do 14 lutego 2024r. (ze względu na zabezpieczenie materiałów szkoleniowych termin ostateczny). Akredytacja za udział w warsztatach wynosi 70 zł od osoby, co stanowi pokrycie materiałów szkoleniowych oraz poczęstunek.

Decydując się na udział w warsztatach proszę o wypełnienie karty zgłoszenia, którą należy przesłać na adres Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Wiśniczu. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W razie rezygnacji z zarezerwowanego terminu, prosimy
o niezwłoczne powiadomienie organizatora.

Informację o warsztatach udziela Bernadetta Błoniarz, tel. 146128704, 695195939 Materiały dotyczące warsztatów zostały umieszczone na stronie internetowej moknowywisnicz.pl

 

ZAŁĄCZNIKI:

  • Karta zgłoszenia
    Utworzono dnia 24.01.2024, Format: brak danych, Rozmiar: brak danych

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Kartka z kalendarza:

 

Dołącz do nas na FB

Zapraszamy do udziału

 

Rodzinny Rajd Rowerowy - Trasy