Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

XII Międzyświetlicowy Turniej Tenisa Stołowego w Muchówce

Utworzono dnia 24.01.2022

22 stycznia 2022 r. w Domu Ludowym w Muchówce im. Alojzego Stochla odbyła się XII edycja Międzyświetlicowego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Nowego Wiśnicza. Turniej zorganizowany w ramach feryjnego wypoczynku dla dzieci z Gminy Nowy Wiśnicz, rozegrano w trzech kategoriach wiekowych – do 12. roku życia, 13-16 lat oraz od 17-stu lat. Mecze w systemie pucharowym (dwójkowym) były rozgrywane jednocześnie na trzech stołach. Finały zostały rozegrane pomiędzy przedstawicielami: Królówki, Muchówki i Połomia Dużego. W rozgrywkach zastosowano tzw. system mieszany, według którego dziewczęta grały zarówno z chłopcami. I chociaż turniej ze względu na sytuację pandemiczną został przeprowadzony w warunkach reżimu sanitarnego, to po raz kolejny stał się okazją do czynnego wypoczynku oraz sportowej rywalizacji.

Po rozegraniu wszystkich meczy w poszczególnych kategoriach, następujące miejsca zajęli:

Kategoria wiekowa do 12 lat:

I miejsce – Patryk Wołek z Muchówki

II miejsce Filip Frączak z Królówki,

III miejsce Miłosz Osika z Królówki

Wyróżnienie Zuzanna Salwa z Połomia Dużego

Kategoria wiekowej 13-16 lat:

I miejsce zajął Kacper Rajca z Muchówki

II miejsce - Filip Stabrawa z Muchówki,

III miejsce zajął Wiktor Gołdas z Muchówki

Kategoria wiekowa powyżej 17 lat:

I miejsce - Kacper  Pawlik z Muchówki,

II miejsce – Daniel Stary z Muchówki

Organizatorzy za pomoc w przeprowadzeniu Turnieju dziękują Radnemu Rady Miejskiej Władysławowi Staremu, sędziującym rozgrywki: Ryszardowi Gaworczykowi i Jakubowi Gołdasowi, Właścicielowi firmy ACATOM z Krakowa, oraz animatorkom kultury: Monice Trzeciak i Paulinie Mus.

Realizacja turnieju została dofinansowana ze środków przeznaczonych na „Program Profilaktyki Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomani na 2022 r.”, tj. „współudział w działaniach promujących trzeźwy i bezpieczny sposób spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież.

Galeria

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Kartka z kalendarza:

 

Dołącz do nas na FB

Zapraszamy do udziału

 

Rodzinny Rajd Rowerowy - Trasy