Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Kopaliny

Godziny pracy w świetlicy w Kopalinach:

Animator Kultury: Emilia Goryczko
Godziny otwarcia:
Poniedziałek 15:00-19:00
Środa 15:30-19:00
Czwartek 15:30-18:00


Świetlica znajduje się przy głównej drodze w centrum wsi Kopaliny, w pobliżu znajduje się też las, do którego można udać się na spacery i podziwiać malownicze krajobrazy.
Głównym celem placówki jest integrowanie lokalnego środowiska, prowadzenie działalności kulturalno-oświatowej i sportowej dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Na świetlicy odbywają się zajęcia artystyczne, plastyczne, sportowe, integracyjne, wszystkie aktywności dostosowywane do uczestników, tak aby każdy mógł spędzić miło swój wolny czas. Odwiedzający mogą skorzystać z piłkarzyków, ping-ponga, rzutek, gier planszowych, akcesoriów sportowych, różnorodnych materiałów plastycznych. Na zewnątrz można dostępny jest plac zabaw, a także zewnętrzna siłownia. W każde ferie zimowe oraz wakacje przygotowywany jest bogaty program zajęć tematycznych dla dzieci i młodzieży.
Co roku w czerwcu przy świetlicy organizowany jest Dzień Dziecka, a na przełomie lipca-sierpnia wykonywany jest Tradycyjny Wieniec Dożynkowy. Na terenie świetlicy działa także KGW Kopaliny.
Aby, być na bieżąco z aktualnymi informacjami, zachęcamy do polubienia profilu „Świetlica Kopaliny” na Facebooku.

Facebook: Świetlica w Kopalinach 

 

Galeria

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Kartka z kalendarza:

 

Dołącz do nas na FB

Zapraszamy do udziału

 

Rodzinny Rajd Rowerowy - Trasy